Svět Pána Prstenů

Nejnovější zprávy: - |  12.8 - Pokud chcete být VIP uživatel musíte nám napsat vaši e-mailovou adresu a my vám tam zašleme heslo  |  14.8 Byla přidána nová rubrika quenijština- |  

O Hře

LOTR Sesbírej karty, sestav vlastní Společenstvo prstenu a proveď ho celým příběhem! V cestě ti bude stát protihráč se svým balíkem karet. O vítězi rozhodne lepší strategie a více umu. Zpracování filmu Pán prstenů do podoby karetní sběratelské hry si získává stále větší popularitu. Hra se může pochlubit relativně jednoduchými pravidly, která jsou však dostatečně propracována a uspokojí i zkušené hráče sběratelských her. Jedním z největších kladů je vynikající přenesení filmového příběhu do hry, atmosféru umocňují nádherné fotografie nejdramatičtějších scén.
Vše, co potřebuješ ke hře, obsahuje starter pro jednoho hráče - připravený balík o 60-ti kartách (30 karet Společenstva a 30 karet Stínů), 3 náhodné vzácné karty, jednu prémiovou kartu a pravidla s českým překladem. Svůj hrací balík můžeš rozšířit libovolným boosterem, ve kterém nalezneš jedenáct náhodných karet.